“Шкoдa, що доводиться витрaчати час Стaвки на такі питання”: Зeленcький прокоментував звільнення скандального одеського військкома. Відео

Президент Володимир Зеленський ще раз прокоментував доручення звільнити з посади скандального начальника одеського центру комплектування Євгена Борисова, який став фігурантом резонансного розслідування за фактами незаконного збагачення. Глава держави сказав, що дуже шкода під час повномасштабної війни витрачати час Ставки на такі питання.

Про це він заявив у зверненні до українців та світу наприкінці 485-го дня війни з Росією. За словами Зеленського, на засіданні Ставки у п’ятницю, 23 червня, одним із важливих питань стала справедливість .

Президент наголосив: Борисова не має бути у системі комплектування Збройних сил України. Він зазначив, що “дуже неприємно, відверто аморально і неправильно”, що ця людина, попри все, залишалася на своїй посаді.

“Доручив головкому Залужному прибрати цю людину з посади. І першому заступнику міністра оборони України Павлюку доручено організувати перевірку всієї цієї системи військкомів. Шкода, що увагу й час Ставки доводиться зараз витрачати ще й на такі питання”, – сказав глава держави.

Нагадаємо, що у квітні 2023 року на Одещині усунули від виконання службових обов’язків військового комісара Євгена Борисова. Міністерство оборони розпочало перевірку щодо його причетності до корупції. Військовому приписували ввезення автомобіля преміумкласу під виглядом гуманітарної допомоги, а ще він “прославив” іспанську Марбелью.

"Шкода, що доводиться витрачати час Ставки на такі питання": Зеленський прокоментував звільнення скандального одеського військкома. Відео

Журналісти провели своє розслідування – і з’ясувалося, що під час повномасштабної війни в Україні мати Борисова стала власницею елітної вілли в Іспанії вартістю в кілька мільйонів євро, а дружина – офісу.

Також родина Борисова володіє авто Mercedes-Benz Viano 2022 вартістю від $100 тисяч.

"Шкода, що доводиться витрачати час Ставки на такі питання": Зеленський прокоментував звільнення скандального одеського військкома. Відео

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *