CБУ затримaла ще одного рoсійського агента, який збирaв дaні про oборoну Півдeнноукрaїнської АЕС

Служба безпеки України затримала ще одного агента російських спецслужб, який збирав розвідувальні дані про оборону Південноукраїнської АЕС.

Як передає Укрінформ, про це СБУ повідомляє в Телеграмі.

“СБУ затримала ще одного інформатора рф, який збирав розвіддані про оборону Південноукраїнської АЕС. Це вже другий викритий агент російських спецслужб, що “полював” за цим стратегічним об’єктом у 2023 році”, – йдеться в повідомленні.

За даними слідства, ворожим поплічником виявився житель Южноукраїнська, якого російська спецслужба залучила до співпраці у травні цього року. У поле зору ворога він потрапив через свої прокремлівські дописи в одному з російських Телеграм-каналів.

Зловмисник збирав та передавав росіянам інформацію про місця базування та чисельність підрозділів Сил оборони, які охороняють Південноукраїнську атомну електростанцію.

Зокрема, їх цікавили точні координати розміщення військових формувань, що забезпечують оборону АЕС та міста-супутника Южноукраїнськ.

Закриті відомості потрібні були загарбникам для підготовки прицільних ракетних ударів.

Російські “куратори” платили гроші за виконання своїх завдань. За попередніми оцінками, фігурант отримав від них загалом майже 9 тис. грн за виконання попередніх завдань.

Співробітники СБУ затримали зловмисника під час спроби передати координати і фотографії одного з військових об’єктів. У затриманого вилучили мобільний телефон із доказами злочинної діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *