У Києві спaлахнув скaндал через пісні Лєпcа в одному з кaфе. Відео

У мережі спалахнув черговий скандал, пов’язаний з російськими піснями. У кафе “Дубровка” у Києві гості вирішили заспівати пісню путініста Грігорія Лєпса.

Джерело:Анатолій Штефан

Після зауважень дівчини, яка зафіксувала це на відео, її вигнали із закладу. Обурливі кадри опублікував офіцер ЗСУ Анатолій “Штірліц” Штефан.

“Ви заважаєте моєму святу”

У кафе чоловік та жінка співали “Самый лучший день” – пісню путініста Грігорія Лєпса, який підтримує геноцид українців, який зараз здійснюють окупанти. На зауваження дівчини, яка знімала все це на відео, жінка, яка вочевидь була однією з клієнток закладу, проганяла її, забороняла знімати та говорила, що та “заважає її святу”.

Аргументи про те, що Грігорій Лєпс є одним із тих, хто заохочує окупантів та обіцяє їм гроші за спалені танки Leopard, не допомогли. Відео обривається на тому, що до дівчини підійшов чоловік, який співав пісню Лєпса та затулив рукою камеру.

Скандал в кафе “Дубровка”: обурливе відео

Згодом офіцер Анатолій Штефан повідомив, що зараз на дівчину тиснуть та змушують підписати “мирову угоду” та відмовитися від претензій.Нагадаємо! Відповідно до чинного законодавства, російська музика заборонена у публічному просторі.

У закладі озвучили свою позицію

Після розголосу у мережі адміністрація закладу вирішила прокоментувати інцидент та розповіла про свою версію подій. Так, у кафе “Дубровка” перепросили за відео з піснями Лєпса. Окрім того, адміністрація заявила, що “все було не так, як показали у мережі”.

Там виправдалися, що у закладі “своєї” музики немає від початку повномасштабного вторгнення. На опублікованому у мережі відео люди, які замовили банкет у кафе. Вони були в окремому залі, а музику “принесли свою”. Окрім того, в адміністрації закладу заявили, що конфлікт стався лише між відвідувачами кафе.

Ми розуміємо, що мали прослідкувати, але ми не в змозі слідкувати за кожним відвідувачем закладу,
– заявили в адміністрації.


В адміністрації озвучили свою позицію / скриншот із соцмереж

Джерело: 24 канал


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *