Чoловіка, у якого в Хeрсоні загuнула родuна, не пycтили в eвaкуaційний aвтобус із cобакою: він тpи дні йшoв пішки до Одeси

У Херсоні організатори евакуації місцевого населення після підриву Каховської дамби росіянами відмовилися впускати в автобус чоловіка з німецькою вівчаркою. Він був змушений йти до Одеси пішки, що зайняло три дні шляху, але від чотирилапого друга він не відмовився.

Про це повідомила волонтерка Яна Титаренко на своєму Facebook. Причиною категоричної відмови стала відсутність намордника у пса, який господар, мабуть, не встиг купити чи знайти у своєму затопленому будинку, бо переживав страшне психологічне горе.

“Ви напевно хочете запитати, чому він не купив намордника, або не попросив, або ще щось. Так, він не купив і не попросив, тому що просто не мав на це моральних сил. Його дружину і п’ятирічну дочку вбило ракетою, що прилетіла в їхній дім”, – розповідає авторка публікації.

Вона додала, що херсонець не залишав місто і після трагедії. А виїхати був змушений, коли ворожа армія Росії спровокувала страшну повінь, у кишені він мав лише 300 гривень і альтернативи евакуації в нього не залишалося.

“Я не писатиму про його стан, про моїх дівчат, які знайшли йому квартиру, почали відновлювати документи, про те, що ми повністю закрили його базові потреби та потреби собаки, напишу лише, що вони з собакою багато сплять, а на питання справи”, він відповів “собака почала їсти”, – із сумом резюмувала Титаренко.

Чоловіка, у якого в Херсоні загинула родина, не пустили в евакуаційний автобус із собакою: він три дні йшов пішки до Одеси

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *