“Чeстю було слyжити в такій aрмії”: Юpій Луценко заявив, що йдe із ЗСУ через iнвaліднiсть, і рoзповів, чим буде зaймaтися

Колишній генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що залишає лави Збройних сил України через інвалідність. Тепер він планує присвятити себе волонтерській діяльності.

Про це Луценко розповів 5 липня у своєму Facebook. “Київ, Миколаївщина, Бахмут. Честь було служити в такій армії, з такими людьми, в такий час. Але фізіологія невблаганна – військова лікарська комісія встановила інвалідність, що призвело до наказу про зняття з військового обліку. Тепер буду наближати перемогу як волонтер”, – написав він.

Луценко показав кадри “розпакування” військового спорядження, на які також потрапили його домашні улюбленці.

"Честю було служити в такій армії": Юрій Луценко заявив, що йде із ЗСУ через інвалідність, і розповів, чим буде займатися

Юрій Луценко захищав Україну з лютого 2022 року. Спочатку він перебував у лавах тероборони Києва, потім обороняв країну в Миколаєві, на Херсонському напрямку, у Соледарі та Бахмуті.

У лавах ЗСУ отримав звання капітана, а в лютому 2023 року головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний призначив Луценка командиром взводу ударних БПЛА.

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *