“Немaє квaртири – там проcто діpа”: мeшканки бyдинку у Львoві, по якому влучив “Кaлібр”, рoзповіли про рyйнувaння. Відео

Вночі 6 липня російські окупанти влаштували найбільшу від початку повномасштабного вторгнення ракетну атаку на Львів. “Калібри” влучили в житловий будинок, внаслідок чого є жертви та постраждалі.

Мешканки будинку, що став ціллю терористів, розповіли про руйнування. Відповідне відео опублікувало “Суспільне”.

За словами Людмили, на момент влучання її та родини не була вдома. Внаслідок вибуху квартира, у якій жила дівчина, повністю зруйнована.

“Ми почули перший вибух, сіли в машину і поїхали. Повернулися, а квартири немає, там просто діра. Про сусідів знаємо, що одну людину забрали в лікарню, яка жила на третьому поверсі, а що з тими, хто жив на четвертому поверсі, я не знаю”, – розповіла жінка.

Ще одна мешканка Любов у момент вибуху перебувала у квартирі на першому поверсі. За її словами, щоб урятуватися, довелося повзти до дверей.

“Не знаю, як це було: вибух, усе накрило, я з дивана впала, на колінах повзли до дверей. Я живу на першому поверсі, а четвертого поверху взагалі немає. Двері відчинили, по тому всьому вибитому виходили. Що з сусідами – ніхто нічого не знає. З першого поверху три квартири, то живі. На четвертому ніби завалило жінку”, – каже мешканка будинку Любов.

Варто зазначити, що російські окупанти вночі 6 липня здійснили найбільшу від початку повномасштабного вторгнення ракетну атаку на цивільну забудову Львова: “Калібрами” влучили в об’єкт критичної інфраструктури та житловий будинок. Внаслідок терористичних дій країни-агресора чотири людини загинули, більш ніж 30 постраждали.

Президент Володимир Зеленський відреагував на ракетний удар РФ по Львову й пообіцяв відповідь агресору. Він показав відео, зняте з висоти, яке демонструє масштаби руйнувань, яких місто зазнало через дії російських терористів.

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *